Kontakta oss

Vår personal

 Ordförande: Eric Chacana
(eric@4inclusion.se)
Ansvarig för sömnad: Nancy Salgado
(
nancy@4inclusion.se)
Ansvarig för musikstudion: Juan Borroye
(
juan@4inclusion.se)
Ansvarig för filmstudion: Sebastian Jorquera (sebastian@4inclusion.se)
Ansvarig för ekonomi och administration: Zorana Glasovic (zorana@4inclusion.se)
Kontaktperson för Hållbart Kista: Kjell Lindahl (kjell.lindahl@hallbartkista.se)

Kontakta oss

info@4inclusion.se
0728-47 06 59

Besök oss

Fårögatan 2, 8tr i Kista
Utgång Kista gallerian mellan Lider och Max.